Nézz fel! – Teológuspassió 2021

EHE > Egyetemi hírek > Nézz fel! – Teológuspassió 2021

Az Evangélikus Hittudományi Egyetem hallgatói az elmúlt esztendőben kénytelenek voltak lemondani a passiójátékot, melyet a Győr-Mosoni Evangélikus Egyházmegye gyülekezeteiben adtak volna elő. Ebben az esztendőben bár a készülést az újra erősödő járvány nehézségei árnyékolták be, idén nem marad el a passiójáték, noha az teljesen új köntöst kapott.

Szeretettel ajánljuk a Nézz fel! című animációs filmet, melynek készítésében részt vett a tavaly elmaradt passiót idén pótló negyed- és az idén soros harmadik évfolyam is!

Az előkészületekről az alábbi interjúban olvashatnak:

Teológuspassió járvány idején – Beszélgetés Bányai Tamással és Szikra Benedekkel

Ha támogatnád az egyetemünkön folyó oktatást és programokat, akkor azt ezen a bankszámlaszámon megteheted: 11707024-20272733
Minden adományt köszönünk!